קצת עליי

עו"ד מיכל ריינס עמירה

שמי מיכל ריינס-עמירה ,אני עורכת דין, מגשרת ונוטריון ברחובות. אני עוסקת בעריכת דין משנת 2001 ומתמחה בתחום דיני המשפחה, הירושה והמקרקעין. כמו כן אני בעלת הכשרה לערוך ייפוי כוח מתמשך ומסמכי הבעת רצון.
בשנת 2007 הקמתי משרד עצמאי ברחובות, אשר התרחב במהלך השנים לסניף נוסף גם בברקאי.

השילוב המנצח שמספק מענה לצורכי לקוחותיי

בשל המורכבות והרגישות הגבוהה המאפיינת סכסוכים משפחתיים, קיימת חשיבות רבה גם להליך פתרון הסכסוך באמצעות גישור מקצועי. כמגשרת משפחתית טיפלתי במשך השנים בתיקים רבים של זוגות, אשר החליטו לסיים את קשר הנישואין והשותפות ביניהם. אני מאמינה שבמסגרת ההליך הגישורי ניתן ללוות ולהוביל את בני הזוג להסכם ראוי, תוך שמירה על האינטרסים הכלכליים והאחרים של כל אחד מבני הזוג , באופן שיאפשר למשפחה להתמודד עם האתגרים הנובעים מהפירוד, כך שכל צד יוכל להגיע אל הפרק החדש בחייו כשהוא מצוייד בכלים ובאמצעים הדרושים לו , הן במישור הכלכלי והן במישור האישי.

בעיניי, החיבור בין תחום המשפחה , תחום הירושה ותחום המקרקעין הינו טבעי ובעל משמעות רבה. חשיבות השילוב בין תחומים אלו באה לידי ביטוי בתיקי גירושין, גישורים משפחתיים ותיקי ירושה אשר כרוכים במכירת נכסי מקרקעין, ונסיוני המקצועי בתחומים אלו מאפשר לי לספק את המענה המקצועי, המקיף והנכון ללקוחותיי.

אני רואה חשיבות עליונה בליווי לקוחותיי לאורך כל התהליך, תוך שימת דגש על זמינות ומתן ייעוץ שוטף ומקצועי

לתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר עם המשרד: 072-3955197.